MediaCat

COLIN’S Jeans Fest 12 Yaşında

İlk adımları Türkiye’de atılan ve bugün dünyanın 10 ülkesinde eşzamanlı gerçekleşen COLIN’S Jeans Fest’in 12. yıldönümü özel bir etkinlikle kutlandı.

2011 yılında Türkiye’de başlayan ve dünyaya yayılarak aralıksız devam eden global alışveriş kampanyası COLIN’S Jeans Fest’in yıldönümü Babylon Bomonti’de gerçekleşen özel etkinlikle kutlandı.

Türkiye dışında Rusya, Ukrayna, Romanya, Belarus, Fas, Gürcistan, Mısır, Irak ve Sırbistan’da da gerçekleşen alışveriş festivali COLIN’S Jeans Fest, 2 Ekim’e kadar devam edecek. Alışveriş festivalinde “Bu senin festivalin, burada başrol sensin” mottosuyla jean severlere özel indirim ve fırsatlar sunulacak.

Ünlü isimler sonbaharı COLIN’S Jeans Fest ile karşıladı

Modanın, eğlencenin ve birlikteliğin merkezde olduğu etkinlikte davetliler, tasarım atölyesinden pop-up mağazaya, konserden görsel şovlara çeşitli deneyimler yaşadı. Etkinlik alanının jean’lerle tasarlandığı partide Nohut Ege’nin konuklara hediye edilen jean’leri kişiselleştirerek gerçekleştirdiği tasarım atölyesinde keyifli anlar yaşayan davetliler, Dans Fabrika gösterisinin ardından Mert Demir konseri ve DJ Yaz Yüceil’in müzikleriyle sonbahara merhaba dedi.

COLIN’S Jeans Fest partisine katılan ünlü isimler arasında Hazal Kaya, Cansel Elçin, Anıl Altan, Yasmin Erbil, Yasemin Şefik, İlker Kızmaz, Eren Hacısaliğoğlu, Serhat Osman Karagöz, Uğur Kurul, Doğukan Polat, Halil İbrahim Göker, Buse Sinem İren, Atakan Işıktutan, Serkan Tınmaz, Serhan Onat, Ulvi Kahyaoğlu yer aldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.