Çocuklar Vodafone’nu ziyaret etti

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Vodafone Türkiye’nin çok önemli konukları vardı.

22.04.2011 - 00:00 | MediaCat

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Vodafone Türkiye’nin çok önemli konukları vardı. Türkiye Vodafone Vakfı’nın, Milli Eğitim Bakanlığı ve AÇEV ile yürüttüğü İlk Adım projesi kapsamında okul öncesi eğitimle tanışan çocuklar, Vodafone Maslak Plaza’yı ziyaret etti. Vodafone çalışanlarıyla sohbet eden hediyelerini aldıktan sonra Vodafone yöneticileri ve  İcra Kurulu üyeleriyle sembolik bir toplantı yaptı. Daha sonra yöneticiler ile Vodafone Pano oyununu oynadı.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray şunları söyledi: “Vodafone olarak iş faaliyetlerimizin yanı sıra, Türkiye Vodafone Vakfı aracılığıyla, sosyal sorumluluklarımızı yerine yetirerek ülkemizin geleceğine en yüksek faydayı sağlamak için çalışmaktayız.

Türkiye Vodafone Vakfı olarak hayata geçirdiğimiz projelerimizle Türkiye’nin daha eğitimli, donanımlı ve üretken bir toplum olmasına katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımızı eğitim çatısı altında yürütmekteyiz. İlk Adım projesi de bu amaçla desteklediğimiz önemli projelerimizden biridir. İlk Adım projesi kapsamında, okul öncesi eğitime erişimin düşük olduğu illerimizde Bakanlığımız tarafından görevlendirilen öğretmenler okul öncesi eğitim konusunda müfredatı destekleyecek şekilde eğitim almakta, anasınıfları ideal standartlara göre donatılarak, okul öncesi dönemindeki çocuklara eğitim imkanı sağlanmakta ve ebeveynler aile eğitimleri almaktadırlar.

Bu projemiz kapsamında okul öncesi eğitimle tanışan çocuklarımızla Vodafone Plaza’da bir araya gelmekten çok büyük mutluluk aldık. Okul öncesi eğitimle tanışan çocukların kendilerini ifadelerindeki özgüvenlerini ve sosyal becerilerini görünce Türkiye’nin geleceği için heyecan ve mutluluk duyuyoruz. 23 Nisan gibi anlamlı bir gün öncesi pırıl pırıl çocuklarımızın bizimle birlikte olmaları bizleri umutlandırıyor. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın da Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Büyükler olarak onlara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için var gücümüzle çalışmamız gerektiğine bütün kalbimle inanıyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.