CNR tak savaşını kaybetti

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) ve CNR Fuarcılık arasında tanıtım levhası (tak) yüzünden yaşanan savaşı İDTM kazandı.

01.05.2007 - 10:23 | MediaCat

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) ve CNR Fuarcılık arasında tanıtım levhası (tak) yüzünden yaşanan savaşı İDTM kazandı. CNR’ın girişinde bulunan tak 30 gün içerisinde indirilerek yerine İDTM’nin dijital levhası konulacak.

İDTM, yeni levhanın üzerinde kendi fuar alanı olan İstanbul Fuar Merkezi’nin (İFM) tanıtımını yapacak. CNR ve İDTM arasında bir buçuk yıl sürdüğü bilinen tahliye davası sonuçlanırsa İDTM, kiracısı olan CNR’ı alandan çıkartacak.

İDTM’nin alanında ikamet eden CNR’a bir süre önce “Takın üzerinde İFM’nin de tanıtımı olsun” diyen mülk sahibi İDTM, ‘hayır’ yanıtını alınca, ev sahibi sıfatıyla taka kendi adını yazdırdı. Aynı gün takı indirttiği söylenen CNR’ın bu davranışı karşısında İDTM yetkilileri de CNR’a 10 gün içinde takı indirme resti çektiği belirtildi.

Olay sonrasında konuyla ilgili açıklama yapan CNR Holding Genel Koordinatörü Yalçın Erceber, ‘Söz konusu takın kuruluş amacı ve işlevi sadece fuar merkezinde düzenlenen fuarların duyurulmasıdır. Ayrıca, iş merkezleri de dahil olmak üzere aynı kompleks içinde CNR, Tepe Home, BELBİM, Bimeks, İDTM ve diğer işyerlerinin tabelaları da ziyaretçileri yönlendirme amacıyla takta yer almaktaydı. Takın yönlendirme amacı dışında kullanımı ve 3. şahıslara kullandırılması da söz konusu değildir. Yıkımı gerçekleştirenler hakkında suç duyurusunda bulunacağız’ şeklinde konuşmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.