CNN Türk’e yeni Kurumsal İletişim Direktörü

CNN TÜRK Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine, 2009 yılının Şubat ayından beri CNN TÜRK Kurumsal İletişim Müdürlüğünü yürüten...

15.01.2010 - 00:00 | MediaCat

CNN TÜRK Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine, 2009 yılının Şubat ayından beri CNN TÜRK Kurumsal İletişim Müdürlüğünü yürüten, Ayşe Yonca Baltaoğlu atandı.

Geçtiğimiz sene içinde CNN TÜRK Kurumsal İletişim; Fashionable İstanbul, Altın Portakal, Marka Konferansı, Pazarlama Zirvesi ve Web Star Türkiye gibi sponsorluklardan Karakter A ile CNN TÜRK yüzleri stil ve renk danışmanlığı hizmetine, DDB&Co’nun Cannes’da Gümüş Aslan, Golden Drum, 2009 Kristal Elma ve 2009 Eurobest Silver ödülü alan ilan çalışmalarından CNN TÜRK i-Phone ve masaüstü uygulamasına, online pazarlama çalışmalarına kadar pek çok başarılı çalışmaya imza attı.

CNN TÜRK Kurumsal İletişim ekibi; Stil ve Kostüm Sorumlusu Çiğdem Yılmaz, PR ve Basınla İlişkiler Sorumlusu Günay Selekman ve Pazarlama İletişimi Sorumlusu Hande Sönmez, Ayşe Yonca Baltaoğlu’nun yönetiminde görevlerine devam edecek. Kurumsal İletişim Departmanı CNN TÜRK Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand’a bağlı çalışacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.