Calvin Klein reklam için Eva Mendes’i yağladı

Ünlü oyuncu Eva Mendes, Calvin Klein'ın yeni tanıtım kampanyası için Keira Knightley'nin eski sevgilisi ile bolca yağlanmış bir şekilde objektiflere poz verdi...

14.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Ünlü oyuncu Eva Mendes, Calvin Klein’ın yeni tanıtım kampanyası için Keira Knightley’nin eski sevgilisi ile bolca yağlanmış bir şekilde objektiflere poz verdi. 

Eva Mendes oyunculuğundan çok rol aldığı "cüretkar" reklamlar ve tanıtım kampanyaları ile adından söz ettirmeye başladı. Mendes, Calvin Klein’ın yeni tanıtım kampanyası için bolca yağlanan vücudu ile kamera karşısına geçti.

Keira Knightley’nin eski sevgilisi Jamie Doman ile objektiflere poz veren 35 yaşındaki oyuncu birbirinden cüretkar pozlar verdi.

İkili kumların üzerinde sadece Calvin Klein kotlarını giyerek poz verdi. Baharda panoları süslemesi beklenen reklam kampanyasının da sansüre takılması bekleniyor.Mendes’in 2008’de yer aldığı Secret Obsession adlı parfüm televizyon için çok riskli bulunmuştu. 30 saniyelik videoda oyuncu dağınık bir yatakta çıplak bir şekilde vücudunu okşuyordu.

Mendes 2007’de PETA adlı hayvanları koruma derneğinin reklamlarında çıplak bir şekilde yer alınca da annesini çok huzursuz etmişti. "Kürk Giymektense Çıplak Dolaşırım" kampanyasına katılan Mendes, "Tamamen çıplaktım ama kapatmak gereken yerlerimi örtmüştüm. Anneme de bunun iyi bir amaç için olduğunu söylemiştim" dedi.

Kaynak: ntvmsnbc.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.