CMC’ye yeni bilgi işlem ve sistem analiz direktörü

Çağrı merkezi alanında hizmet veren CMC’nin (Customer Management Center)...

07.04.2008 - 16:35 | MediaCat

Çağrı merkezi alanında hizmet veren CMC’nin (Customer Management Center) Bilgi İşlem ve Sistem Analiz Direktörlüğü görevine Meriç Ayçin getirildi.

CMC’nin, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, bu doğrultuda hizmet verdiğini ifade eden Ayçin, bu sürecin hatasız yürümesi için Bilgi İşlem ve Sistem Analiz departmanı ekibine önemli sorumluluklar düştüğünü söyledi. Bilişim sektörünün Türkiye’de gün geçtikçe daha çok önem kazandığına dikkat çeken Ayçin, CMC’nin bu alandaki başarılı çalışmalarına yenilerini ekleme hedefi olduğunu belirtti.

Üniversite eğitimini Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği alanında tamamlayan Meriç Ayçin, 12 yıllık iş yaşamı boyunca sırasıyla Koç Tüketici Finansmanı ve Kart Hizmetleri A.Ş.’de yazılım uzmanı, TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş.’de yazılım uzmanı olarak görev aldı. Ayçin, kariyerinin son yedi yılında, OyakBank ve Oyak Teknoloji Bilişim ve Kart Hizmetleri A.Ş.’de Kart Çözümleri ve Özel Projeler Müdürü olarak görev yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.