oyun.ekolay.net büyük bir ortaklığa imza atıyor

ekolay.net, oyun portalı için dünyaca ünlü oyun sitesi...

07.04.2008 - 17:46 | MediaCat

ekolay.net, oyun portalı için dünyaca ünlü oyun sitesi Zylom ile işbirliği gerçekleştirdi. oyun.ekolay.net’te artık aksiyondan platforma 9 kategoride, toplam 635 oyun bir arada yer alacak.

ekolay.net, oyunseverler için önemli bir işbirliğine imza atarak sitesine çok sayıda oyun ekledi. Dünyaca ünlü oyun sitesi Zylom’la güçlerini birleştiren oyun.ekolay.net, artık çocuk, aksiyon, bulmaca-beceri, hedef, dövüş, spor, İngilizce kelime, kart ve platform gibi 9 kategoride toplam 635 oyunla kullanıcılarına hizmet verecek.

Dünya çapında en popüler oyunlar arasında bulunan 5 oyun, oyun.ekolay.net kullanıcıları tarafından da ilgiyle karşılandı. Bu oyunlar şöyle:


Top 5

Mahjongg Fortuna: Eski Japon bilgeliği ve popüler Solitaire, oyunseverler için birleştirildi. Parlak bir zeka için çalışmak gerekir, en iyi antrenman Mahjongg Fortuna.

Big Island Blends: Güzel ve tropik adada görev tatil yapmak değil, müşterileri memnun edebilmek. Müşteriler hızlı ve kaliteli servis bekliyor.

Rainforest Adventure: Yağmur ormanlarında ilerleyebilmek için bu eşleştirme oyununda başarılı olmak gerek. Zamana karşı bu yarışta, yarışmacıların dikkatleri ve zekaları onları öne geçiriyor.

Zuma: Başından saatlerce kalkmanın zor olduğu bir eşleştirme oyunu. Bu sefer toplar, sihirli kurbağanın ağzından fırlatılmaya çalışıyor.

Bookworm: Bu oyun hem eğlenceli vakit geçirmeyi, hem de İngilizceyi geliştirmeyi vaat ediyor. İngilizce kelime oyunları boş vakitleri değerlendirmenin en faydalı yolu!

Servisler Proje Grup Başkanı Aslı Yerdekalmazer, oyun.ekolay.net’te başlayan yeni dönemi şöyle değerlendirdi: “Çok sayıda keyifli oyun seçeneğiyle, kullanıcıların bilgisayar karşısında güzel vakit geçirmelerini hedefledik. Oyun oynamaya sadece çocukların değil, artık biz yetişkinlerin de ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Günün stresini atmak ya da çalışmaktan yorulduğumuzda ufak bir mola vermek için bir süre bilgisayarda oyun oynamak çok dinlendirici. Şimdi, Zylom ile yaptığımız işbirliği sayesinde daha da güçlenerek, 9 kategoride toplam 635 oyunla farklı kullanıcı tercihlerine uygun tüm oyun çeşitlerine sitemizde yer verdiğimize inanıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.