Cluetrain Manifestosu

Doc Searls, Rick Levine, Christopher Locke, David Weinberger

Cluetrain Manifestosu’nun “Bildiğimiz İş Dünyasının Sonu Geldi” iddiasının üzerinden on yıl geçmesine rağmen bu son daha yeni başlıyor, çünkü internet dünyayı daha da hızlı değiştiriyor ve ne yazık ki hâlâ daha yanlış anlaşılıyor. Cluetrain yazarlarının internet ve pazarlar hakkında söyledikleri günümüzde de geçerliliğini koruyor: Pazarlar ve şirketler kanlı canlı, gerçek insanlardan oluşuyor ve insanlık tarihindeki hiçbir şey, insanları web’in yarattığı ağ kadar birbirine bağlamayı ve seslerini güçlendirmeyi başaramadı.

Cluetrain Manifestosu, internet ve e-ticaret gerçeğini kavramaya çalışan herkesin sayfalarını çevirmesi gereken bir eser.

Bu web provokatörlerinin her söylediğine katılmayabilirsiniz. Tabii bu fikirleri göz ardı etmenin riskini göze almak şartıyla!    

FAST COMPANY

İnternetin sahip olduğu ve korumaya devam edeceği güçlü etkiye dair son derece kapsamlı ve meselenin özüne inen bir çalışma.                                             

LIBRARY JOURNAL

İnternet çağıyla ilgili çok değerli bir eser.       

 

JEFF JARVIS

Eski usül pazarlamayı yerin dibine sokan dört pazarlama gurusunun iddialı, sivri dilli ve son derece parlak eseri.

WALL STREET JOURNAL

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.