Cine 5 için son teklif günü

TMSF, muhammen bedelleri toplamı 104 milyon 250 bin dolar olan Aksoy Grubu’na ait 8 adet medya...

23.05.2008 - 15:22 | MediaCat

TMSF, muhammen bedelleri toplamı 104 milyon 250 bin dolar olan Aksoy Grubu’na ait 8 adet medya organını, 26-27-28 Mayıs tarihlerinde satışa çıkaracak. İlgili satışlar için son teklif süresi bugün doluyor.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Erol Aksoy Grubu ile 9 Mayıs 2006 tarihinde imzaladığı protokol çerçevesinde grubun medya organlarını satışa çıkardı. Açık artırmaya çıkarılacak 8 adet ticari ve iktisadi bütünlükler; Cine 5 TV ve Radyo 5, Gala TV, Radyo Cool, Radyo Nostalji, Radyo Tek, Show Radyo, Süper Sport TV, Viva TV ve Viva Radyo’dan oluşuyor.

23 Mayıs 2008 Cuma gününe kadar teklif alınacak olan ticari ve iktisadi bütünlüklerin ihaleleri, 26-27-28 Mayıs 2008 tarihlerinde TMSF Binası’nda yer alan konferans salonunda düzenlenecek.

Satışlar, kapalı zarf ile teklif verme ve açık artırma usulü ile gerçekleştirilecek ve Fon Kurulu onayı ile sonuçlandırılacak.

İhaleye ancak 3984 sayılı Kanun ve ilgili mevzuat gereğince; radyo ve televizyon yayıncılığı, haberleşme, eğitim, kültür ve sanat amacıyla Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre kurulmuş, hisseleri nama yazılı anonim şirketler teklif verebilecek.

Kaynak: ntvmsnbc.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.