CHP reklam ajansını seçti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uzun görüşmelerin ardından seçim kampanyasında çalışmak üzere iki ajans belirledi.

07.02.2011 - 00:00 | MediaCat

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uzun görüşmelerin ardından seçim kampanyasında çalışmak üzere Grey İstanbul ve Relax ile anlaştı.

Vatan Gazetesi’nin haberi’ne göre her iki firma da seçim kampanyasının içinde olacak. Kılıçdaroğlu’nun tavır ve davranışlarından, televizyonlara vereceği demeçlere kadar tüm detayların yer alacağı iletişim ve reklam kampanyası hazırlanacak.

“Türkiye’de farklı kesimlerin farklı sorunları var” görüşünden hareketle, herkesin ayrı sorununa, ayrı doğru mesajlar verilmeye çalışılacak. Özellikle bölgesel sorunların çözümü için sunulacak öneriler merkez yerine, sorun olan yerleşim birimlerinden verilecek.

Reklam firmaları, CHP’nin vaadleri arasında bulunan “Aile Sigortası”nı kamuoyuna daha iyi anlatmak için da ayrıntılı bir çalışma yürütecek. Reklamcıların hızlı ve verimli çalışması için kendilerine CHP Genel Merkezi’nde bir de oda tahsis edildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.