Cep telefonuna reklam al bedava konuş

Bedava telefon görüşmesi sağlayan bir sistem üzerinde çalıştıklarını söyleyen Defne Genel Müdürü Haliloğlu, "Artık cep telefonları da reklam mecrası olacak" dedi.

21.08.2007 - 13:17 | MediaCat

Bedava telefon görüşmesi sağlayan bir sistem üzerinde çalıştıklarını söyleyen Defne Genel Müdürü Haliloğlu, “Artık cep telefonları da reklam mecrası olacak” dedi.

1996 yılında beş mühendis arkadaş tarafından kurulan Defne’nin bilgisayar – telefon çözümleri üzerinde faaliyet gösterdiğini söyleyen Defne Genel Müdürü Oğuz Haliloğlu, şu anda telekomünikasyon sektöründeki çeşitli çözümler üzerine odaklandıklarını kaydetti. Haliloğlu, “Zaman içinde telekomünikasyon teknolojisindeki gelişmelere paralel olarak sinyalleşmeden akıllı şebekelere kadar faaliyet alanımızı genişlettik” dedi.
Suudi Arabistan için bedava telefon görüşmesi yaptıran bir sistem sattıklarını belirten Haliloğlu, “Bu sistem telefon görüşmesinden önce kullanıcıya belli bir süre profiline uygun reklam dinlettiriyor. Bunun için önce anket yapılıyor. Bedava görüşmenin içine de reklam spotu giriyor” dedi.

Türkiye için de böyle bir çözüm üzerinde çalıştıklarını belirten Haliloğlu, “Bu proje henüz yapım aşamasında. Daha enteresan bir sistem olacak. Artık cep telefonları da bir reklam mecrası haline gelecek” diye konuştu.

Kaynak: Milliyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.