‘Carte D’Or İle Farklı Lezzetler’ ödüllendirildi

Carte d'Or'un 'Tadına Varılacak Duygular' teması çerçevesinde, FikriMühimler ile yürüttüğü WOMM kampanyası...

24.10.2008 - 12:20 | MediaCat

Carte d’Or’un ‘Tadına Varılacak Duygular’ teması çerçevesinde, FikriMühimler ile yürüttüğü WOMM kampanyası, bu yıl ilki gerçekleştirilen ‘Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde Satış Teşvik Kampanyası kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Carte d’Or’un, tüketicilerine evde dondurma yeme kültürünü aşılamak ve onlara dondurmanın farklı kullanım alanlarını göstermek amacıyla, FikriMühimler ile hayata geçirdiği WOMM kampanyası ödüle layık görüldü. ‘Carte d’Or İle Farklı Lezzetler’ kampanyası, bu yıl ilki gerçekleşen ‘Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ çerçevesinde Satış Teşvik Kampanyası kategorisinde ödüllendirildi. Birinci, ikinci ve üçüncülük ödüllerinin verildiği törende, Carte d’Or birincilik bayrağını taşıdı. 22 Ekim 2008’de düzenlenen ödül töreninde, toplam 126 proje yarıştı ve 13 kategoride 33 ödül verildi.

‘Carte d’Or İle Farklı Lezzetler’ kampanyası, Türk kadınını dışarıda dondurma yeme keyfini evde yaşamaya, aynı şıklığı evlerinde yaratmaya ve eşlerine, misafirlerine veya çocuklarına farklı durumlarda bu tarifleri sunmaya davet etti. Kampanya tüketicilere, sütlü tatlılar, geleneksel Türk tatlıları, meyveler ile hazırlanabilecek tarifler konusunda tüyolar verirken, dondurma ile yapılabilecek birbirinden lezzetli içecekler hazırlama konusunda da yol gösterdi. Carte d’Or bu kampanya ile tüketicilerine, hem dondurmanın farklı tüketim alanlarını anlatmayı, hem dondurmalı tatlı tarifleri ile onların yaratıcılıklarını körüklemeyi, hem de FikriMühimler’in bu çalışmalar hakkındaki görüşlerini almayı amaçladı. Marka bu çalışmasıyla aynı zamanda, daha detaylı ve farklı tarifleri öğrenmek isteyen FikriMühimler’i www.tadinavarilacakduygular.com adlı web sitesine yönlendirdi ve onlara Carte d’Or ile yapılmış tatlı tarifleri kitapçığı hediye etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.