MediaCat

Cannes Titanium ve Bütünleşik İletişim jürisi açıklandı

54. Cannes Lions Uluslar arası Reklam Festivali organizatörleri, 2007 yılı Cannes Titanium

Cannes Titanium ve Bütünleşik İletişim jürisi açıklandı

54. Cannes Lions Uluslar arası Reklam Festivali organizatörleri, 2007 yılı Cannes Titanium ve Entegre İletişim jürisinin isim listesini açıkladı.

17-23 Haziran 2007 tarihinde Fransa Cannes’da düzenlenecek olan festivalde, Crispin Porter + Bogusky Şef Yaratıcı Yönetmeni Alex Bogusky başkanlığındaki Titanium ve Bütünleşik İletişim jürisi, üç ve üçün üzerinde medya kullanılarak gerçekleştirilen en iyi bütünleşik reklam ve iletişim kampanyasını belirleyecek.

Cannes Lions Titanium ve Bütünleşik İletişim jürisi, Alex Bogusky (Crispin Porter + Bogusky), Rodrigo Figueroa Reyes (FiRe Advertainment), Mark Tutssel (Leo Burnett Worldwide), Chuck McBride (TBWAChiatDay), Trefor Thomas (RMG Connect), Jonathan Harries (Draftfcb), Jon Kamen (@radical.media), Colleen DeCourcy (JWT New York), Maria Luisa Francoli (Media Planning Group) ve David Nobay (Saatchi Saatchi Australia) isimlerinden oluşuyor.

Her yıl 10 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan ve tüm dünyadan 25 bin reklamın yarıştığı Cannes Lions’da, sektörün tanınmış isimleri, düzenlenen konferans ve workshoplar aracılığıyla da ziyaretçilerle buluşuyor. TV/sinema, basılı, açıkhava, radyo, satış promosyon, bütünleşik reklam, en iyi medya kullanımı ve doğrudan pazarlama çözümleri gibi alanlarda değerlendirilen firmalar, dereceye girdikleri takdirde Lion Ödülü almaya hak kazanıyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.