Cannes Lions’tan yaratıcılık arşivi

The Work adlı platform, sektör profesyonellerine detaylı bir arşiv sunacak.

24.05.2018 - 15:20 | Sencer Uçar

Cannes'da 5 kategorinin kısa listeleri açıklandı

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali, kreatif iletişim sektörü profesyonellerine dijital kaynak sağlanması amacıyla The Work adlı platformun hayata geçirileceğini duyurdu.

Bünyesinde 200 binden fazla kreatif işi ve oynatma listelerini barındıracak olan The Work’ün marka ve ajansların çalışmalarına ışık tutması hedefleniyor. Cannes Lions tarafından hayata geçirilecek olan yaratıcılık veritabanı The Work, dünyanın en başarılı işlerine erişilmesini sağlayacak.

Bünyesindeki her bir çalışmanın verileri, bağlamları ve içgörüleriyle birlikte yer alacağı platform, pazarlama profesyonellerine ve kreatiflere hızlı araştırma ve işbirliği yoluyla daha verimli çalışma olanağı sunacak. Cannes Lions tarafından takdir edilmiş işleri dijital ortamda bir araya getirecek olan platform, aynı zamanda kreatif külliyatı da gelecekteki işlerde daha akıllı kararlar verilmesine yönelik bir araca dönüştürecek.

Festivalde her yıl jüri tarafından dünyanın dört bir yanından on binlerce başvurunun değerlendirildiğini ve oyunun kurallarını değiştiren işlerden oluşan, büyük bir birikimin meydana geldiğini söyleyen Ascential Events CEO’su ve Cannes Lions Başkanı Philip Thomas, yaptıkları araştırmaların, bir iş ne kadar yaratıcı olursa, yatırımın karşılığının da o kadar yüksek olduğunu gösterdiğini ve The Work’ün daha verimli ve akıllı çalışma yöntemleri sunacağını belirtti.

250 global ajanstan ve kurum içi paydaşlardan içgörülerle, veri mühendislerince oluşturulan, kullanıcı odaklı platform The Work’ün resmî yayınlanma tarihi, festival tarihlerine denk gelecek. Festivalde yarışanlar ve festival katılımcıları, platformu festival boyunca ve festival sonrasında bir ay süresince ücretsiz olarak kullanabilecek. Platformun özel bir versiyonu, festivalin ardından daha geniş kitlelerle deneme sürümü ile buluşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.