Çağan Irmak imzalı Bifa reklamı

Çağan Irmak, uzun bir süreden sonra Bifa’nın Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Babaoğlu’nun hayat hikayesinden...

15.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Çağan Irmak, uzun bir süreden sonra Bifa’nın Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Babaoğlu’nun hayat hikayesinden etkilenerek Bifa için reklam filmi yönetmenliği koltuğuna oturdu. Bifa’nın dünden bugüne yolcuğunun anlatıldığı ve 200 kişilik ekibin yer aldığı reklam filminde Ali Kocatepe’ye ait olan ’Ben Yine Sana Vurgunum’ parçasının müziği kullanılıyor.

Seslendirmesini ise usta oyuncu Çetin Tekindor yapıyor. WBR Reklam Ajansı’nın üstlendiği kampanyanın reklam filmi 13 Aralık’tan beri  televizyonlarda.

Dönem filmlerindeki hikayeleri en yoğun duygularla anlatma konusunda başarılı olan Çağan Irmak, şimdi bu özelliğini başından sonuna gerçek olan bir başarı hikayesinde uyguladı.

Reklam filmi, Bifa’nın kuruluş tarihi olan 1960’lardan başlayarak 6 sekans şeklinde günümüze kadar geliyor. Çağan Irmak’ın vurguladığı ince dokunuşlarıyla tüketiciler bir reklam filmi seyretmekten ziyade duygu ve gerçekliğin bir arada yürüdüğü bir dizi izliyor algısına kapılıyorlar.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.