Futbol hakemi, reklam yıldızı oldu

Garanti Bankası’nın Garanti Mortgage için hazırladığı yeni reklam filminde, 2. ligde futbol hakemi olan...

15.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Garanti Bankası’nın Garanti Mortgage için hazırladığı yeni reklam filminde, 2. ligde futbol hakemi olan Mehmet İçaçan ve ailesi rol alıyor. “Ev satın alma” kararının öneminin vurgulandığı filmde, tüketicilere işin liderine, en çok mortgage kredisi veren bankaya danışmaları gerektiği anlatılıyor. Mehmet İçaçan, Vefa Stadı’nda çekilen filmde, hakemlik mesleğinin özelliğinin,  tribündeki coşkulu taraftarların ve futbolcuların baskısına rağmen tek başına karar vermek olduğu örneğinden yola çıkarak, hayatının en önemli kararını ise tek başına değil, mortgage lideri Garanti’ye danışarak aldığını söylüyor. Senaryosunu Alametifarika’nın yazdığı, yönetmenliğini Emre Şahin’in yaptığı reklamda seyirciye, gerçek hayatta da Garanti Mortgage müşterisi olan Mehmet İçaçan’ın hikayesi anlatılıyor.

Künye

Reklamveren: Garanti Bankası
Reklam Ajansı: Alametifarika
Reklamveren Yetkilisi: Burcu Tokcan, Güneş Arslan, Bedia Dağlaroğlu
Yaratıcı Grup: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Barış Alkan, Can Bilginer, Seçil Köksal Aykanat, Berat Pekmezci, Elif Yalçınkaya, Mustafa Oral, Güldeniz Şeşen, Ceylan Usman, Gizem Hız, Hamza Çukuryurt, Ali Işıtır, Ozan Akgün, Çağrı Ark, Sertuğ Alptekin
Prodüksiyon: Kala Film
Yönetmen:  Emre Şahin
Kullanılan Mecralar: Televizyon, sinema, gazete, açıkhava, internet
Seslendirme: Rasim Öztekin

Reklam filmini izlemek için tıklayınız…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.