MediaCat

Café Crown’da üst düzey atama

Café Crown Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Hazır kahve markası Café Crown’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Café Crown Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğüne Gözde Yıldırım Ansari atandı. Markanın kurumsal iletişim çalışmaları ve yeni pazarlama stratejilerinin hayata geçirilmesine liderlik edecek olan Yıldırım Ansari, şirket hedefleri doğrultusunda dijital ve geleneksel iletişim, kampanya yönetimi, müşteri deneyimi, sürdürülebilirlik ve etkinlik stratejileri gibi süreçlerden sorumlu olacak.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmasının ardından yüksek lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlayan Gözde Yıldırım Ansari, kariyerine Doğan Holding’de başladı. Kanal D’nin kurumsal iletişim, program planlama, yerli yabancı filmler ve programlar departmanlarında 11 yıl çalıştıktan sonra İstanbul Arel Üniversitesi Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı görevini yürüttü. CLK Enerji’de kurumsal iletişim müdürü olarak görev almasının ardından 2014 yılında Demir Group Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğüne atandı. Yıldırım Ansari, sonrasında 25 Medya İletişim Ajansı’nı kurdu. Yıldırım Ansari, 2023-2024 yılları arasında Lufian Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.