Büyük fikirler yarışmaya

Bu yıl beşincisi düzenlenecek MediaCat Forum 2007 The Big Idea kapsamında iki yarışma düzenleniyor. 'X - LARGE Büyük Fikirli Markalar' yarışması ve 'İstanbul 2010 İletişim Profesyonelleri Marka Fikri' yarışması...

07.08.2007 - 11:36 | MediaCat

Bu yıl beşincisi düzenlenecek MediaCat Forum 2007 The Big Idea kapsamında iki yarışma düzenleniyor.

Bunlardan ilki katılımcıyı en çok etkileyen marka fikrinin arandığı ‘X – LARGE Büyük Fikirli Markalar’ yarışması. Bu yarışmada en cezbedici en çok beğenilen büyük marka fikirleri aranıyor. Siz de www.thebigidea-tr.com adresinden yarışmaya katılarak büyük marka fikrinizi anlatabilir veya gönderilen diğer çalışmaları oylayabilirsiniz.

İkinci yarışma ise ‘İstanbul 2010 İletişim Profesyonelleri Marka Fikri’ başlığını taşıyor. AB üyesi ülkelerin kültür bakanlarının onayı ile İstanbul’un 2010 Avrupa Kültür Başkenti olmasından yola çıkılarak düzenlenen yarışmaya, bir basın ilanı hazırlayarak yine aynı web adresinden katılabilirsiniz.

MediaCat Forum 2007 The Big Idea yarışmaları sonunda kazananları sürpriz hediyeler bekliyor. Katılım koşulları hakkında daha fazla bilgi için www.thebigidea-tr.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.