MediaCat

Business Case Challenge için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün vaka analizi ve simülasyon yarışması Business Case Challenge için son başvuru tarihi 9 Nisan.

Business Case Challenge için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl ilkini  16-17 Nisan tarihlerinde düzenleyeceği vaka analizi ve simülasyon yarışması Business Case Challenge katılımcılarını bekliyor.

Tüm Türkiye’den lisans ve lisansüstü öğrencilerinin katılımına açık olan Business Case Challenge’da iş dünyasının farklı alanlarında deneyim kazanmak isteyenler, en fazla üç kişiden oluşan ekipler halinde yarışacak. Ön eleme etabıyla başlayacak yarışmada yarı finale kalan ekipler, P&G ve PwC gibi lider şirketlerin vaka analizlerini çözerek sunumlarını gerçekleştirecek. Sunumların şirket yetkilileri tarafından değerlendirilmesinin ardından finale kalacak beş ekip, Capsim Turkey işbirliğiyle gerçekleştirilecek iş dünyası simülasyonunda yönettikleri şirketin farklı departmanlarındaki karar alma süreçlerinde yer alacak ve kararlarının sonuçlarını gerçek pazar dinamiklerinde deneyimleyecek. Kazananlar, 24 Nisan tarihindeki final töreninde birbirinden farklı ödüllerin sahibi olacak.

Başvuruların bireysel olarak da alınacağı Business Case Challenge, Boğaziçi Üniversitesi Özger Arnas Salonu’nda gerçekleşecek. Katılımın ücretsiz olduğu yarışmada katılımcılara sertifika da sunulacak.

Son başvuru tarihinin 9 Nisan olduğu Business Case Challenge hakkında detaylı bilgiye ikboun.net/bcc adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.