Burn’un yeni global ajansı Ammiratti

90'dan fazla ülkede piyasada olan Coca Cola'nın yan ürünü Burn, global tanıtımı için New York Ammirati ile anlaştı.

03.03.2011 - 00:00 | MediaCat

90’dan fazla ülkede piyasada olan Coca Cola’nın yan ürünü Burn, global tanıtımı için New York Ammirati ile anlaştı. 6 yıldır pazarda olan marka hızla büyüdü ve 90 ülkeye yayıldı. Fakat henüz A.B.D’de pazara sürülmedi.

Enerji içecekleri global direktörü Dan White markayla ilgili şu açıklamayı yapıyor: "Markamızın global tutarlılık sağlayacak birine ihtiyacı var. 90 civarında ülkede faaliyet gösteriyoruz. Burn ile pek çok pazarda oldukça başarılı olduk. Artık global skalada daha iyi bir algımız olsun istiyoruz. Markanın global skaladaki algılanışını geliştirmek için tek, tutarlı ve açık bir sese ihtiyacımız var.

White ayrıca Burn’u A.B.D piyasasına sunmak konusunda acele etmediklerini de dile getirdi. Markanın temelleri Avrupa’da bulunmakta ve geçtiğimiz sene yüzde 25’lik bir büyüme gerçekleştirdi.

Ammirati markanın stratejik planlanması ve yaratıcı gelişimiyle ilgilenecek. White Burn’un ambalajını değiştirmeyi ve bir müzik partneriyle birlikte global bir kampanya yapmayı planladıklarını da belirtti.

White, "Burn’un hedef kitlesi 20 24 yaş arası erkek tüketiceler. İçecek ilk olarak gece kullanılan "sosyal enerji içiceği" olarak tanındı. Fakat şimdi 7/24 kullanılabilen bir içecek gibi görülmeye başlandı" dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.