Bu siteye Türkiye’nin dört bir yanından akın edildi

İnteraktif Google haritalarına en son eklenen ''ijustmadelove.com''a 3 günde Türkiye'nin dört bir yanından akın edildi...

13.10.2009 - 00:00 | MediaCat

İnteraktif Google haritalarına en son eklenen ”ijustmadelove.com”a 3 günde Türkiye’nin dört bir yanından akın edildi.

Son günlerin en ilginç internet sitesi olan Polonya merkezli “ijustmadelove”, Türkçe adıyla “henüz seviştim”, üç günde Türkiye’nin 70’den fazla ilinde işaretlendi. Cinsel içerikli sosyal ağ olarak tanımlanan ve kişilerin seviştikleri yerleri Google haritası üzerinden işaretlediği sitenin Türkçe versiyonu olan www.henuzsevistim.com sitesinin alan adı da Kağıthane’den satın alındı. 3 gün önce seviştiği noktayı internet üzerindeki haritada işaretleyenlerin sayısı  0 bin iken dün itibarıyla bu sayı 20 bine dayandı. Google haritalara en son eklenen uygulamalardan olan “ijustmadelove.com” da en hızlı yine Türkler çıktı. Türkiye haritasında işaretlenen noktalarına bakıldığında Erzurum, Batman, Hakkâri, Çorum, Çankırı ve Kars dışındaki bütün illerden yüzlerce kişi, seviştiği noktayı haritada belirtti.

KATARLI İSLAMİ SİTE REKLAM VERDİ
3 gün önce Türkçe adıyla “henuzsevistim.com” olarak gündeme düşen sitenin alan adı aynı gün Kağıthane’deki bir teknoloji firması tarafından alındı.

Cem Uğur Köymen adlı kişi adına alınan sitenin, Telekomünikasyon Kurumu’ndan onay alıp, alamayacağı merak konusu ancak Polonya merkezli siteye üye olan Türklerin sayısı şimdiden bini aştı. Sitenin trafiği de son birkaç günde üç kat artarken, siteye reklamverenlerin başında bir İslami sosyal ağ olan Katar’ın başkenti Doha merkezli islamonline.net sitesi var.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.