Bu ajansın 811 Altın Aslan’ı var!

Kanadalı ajans Rethink 3D Printing'in en muzır kullanımlarından birine imza atıyor.

06.11.2013 - 13:34 | Haluk Kasarcı

Kanadalı ajans Rethink 3D Printing'in en muzır kullanımlarından birine imza atıyor.

Bir ajans düşünün ki 811 Altın Aslan, 194 Gümüş One Pencil Show hatta henüz verilmesi gündeme dahi gelmeyen Publicis-Omnicom Yılın Ajansı Ödülü’nün de sahibi olsun – üstelik gruba bağlı bir ajans olmamasına rağmen.

Prestijli ajansların lobileri ya da sektörde namı yürümüş olan yaratıcı isimlerin ofisleri en bulutlu günlerde dahi masalarını şenlendiren ödüllerle parıl parıldır. Vancouver menşeli kreatif ajans Rethink‘in lobisi henüz bu denli şaşalı değil. Tam da bu sebeple ajans ekibi kendisiyle aynı durumda olan meslektaşlarına ödüle giden kapıyı ardına kadar açma kararı almış: kendi ödülünüzü kendiniz yapın.

Bugünlerde sektörün kafasını fazlasıyla taktığı 3D Printing üzerine keyifli bir video hazırlayan ajans bu takıntının oldukça kısa bir yolla ödül avcısı bir ajans yaratılmasında kullanılabileceğini kanıtlıyor. ‘3D Printing’i kullanarak ödül alan ilk ajans olmak için ne yapmamız gerekiyor?’ sorusuna cevap verirken ‘dahice’ bir fikirle ‘Neden ödül alacak işi bulup yaratma kısmını atlayıp ödülün bizzat kendisini yapmıyoruz?’ sorusuyla harekete geçen ajans bu anlayış sayesinde 811 Altın Aslan, 194 Gümüş One Pencil Show ödülü ‘kazanmayı’ başarıyor.

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.