Brocade Türkiye Satış Müdürlük görevine Aylin Çelikbilek Koca getirildi

Aylin Çelikbilek Koca 1 Mayıs 2008 tarihi itibariyle Türkiye Satış Müdürü olarak atandı...

02.06.2008 - 14:41 | MediaCat

Brocade Communications Systems, Inc. (Nasdaq : BRCD) firması genişleme stratejisine Türkiye’yide ekledi.

Aylin Çelikbilek Koca 1 Mayıs 2008 tarihi itibariyle Türkiye Satış Müdürü olarak atandı.

İstanbul’da faaliyette olan Koca, Brocade’in Türkiye pazarını geliştirme görevinin yanı sıra Yunanistan ve İsrail’de de iş geliştirme çalışmaları yapacak.

Koca, Brocade’in bilişim kaynakları ve verilerin yönetim masraflarını azaltma, aynı zamanda uyumluluk konusunda yeteneklerini geliştirme amaçlı veri merkezleri için tasarlanmış altyapı çözümlerini kullanan OEM’lere, ortaklara ve müşterilere tam destek vermekle yükümlü olacak.

Brocade’deki görevine başlamadan önce Koca, 12 yıllık iş tecrübesi süresince Sun Microsystems, HP ve Bimsa’da Türkiye’deki büyük müşterilerden sorumlu müşteri yöneticisi olarak çalıştı.

Brocade Bölgesel Satış Müdürü Khalid Khalil: « Depolama pazarında Aylin’nin güçlü tecrübesi, bununla birlikte OEM ortaklarla ve son kullanıcılarla yakın ilişkileri Brocade için çok önemli bir kazanım, çünkü firma bu bölge için yeni bir iş planını uygulamaya koymayı amaçlıyor. » diye konuştu.

Koca, ‘Brocade ile çalışma imkanım olduğu için ve güçlü bir OEM modeli olan sağlam, uzmanlaşmış ve saygın bir kurumda yer aldığım için oldukça memnunum. Böylece iş hayatımda elde ettiğim tüm tecrübelerimi uygulamaya koyabilirim.’ dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.