Brandmarker için geri sayım başladı

Bu yıl ETİ sponsorluğunda düzenlenen yarışmaya son başvuru tarihi 4 Nisan.

15.03.2018 - 14:31 | MediaCat

Brandmarker için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından pazarlama alanına yönelik düzenlenen Brandmarker, bu yıl katılımcılarını 21’inci kez ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu yıl ETİ sponsorluğunda düzenlenecek olan yarışma, üniversite öğrencilerine kendilerini geliştirme fırsatı sunmasının yanı sıra katılımcı ekiplere markanın pazarlama sürecini bütünüyle ele alarak gerçek hayat deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Brandmaker’a başvurular 4 Nisan tarihine kadar etkinliğin web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuru sürecinde temel bir vakayı çözmeleri beklenen adaylar, 20 Nisan’da duyurulacak ön eleme sonuçlarının ardından yarışmaya katılacak. 4 Mayıs’ta start alacak olan yarışmada katılımcı ekipler, ETİ tarafından verilecek brief üzerinde  çalışmaya başlayacak ve birer brief hazırlayacaklar. 6 Mayıs’ta gerçekleştirilecek final sunumlarının ardından, pazarlama dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jürinin değerlendirmeleri sonucunda kazananlar belli olacak. Yarışmayı birinci olarak tamamlayan ekip yurtdışı bileti kazanırken, finale kalan gruplar ve iyi pazarlama stratejileri de ödüllendirilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.