Brand Week Istanbul sınır tanımayan fikirleri ağırlıyor

Yılın en ilham verici haftasının 2018'deki teması belli oldu.

10.05.2018 - 10:15 | MediaCat

Brand Week Istanbul

Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmak hedefiyle ilk kez 2013 yılında gerçekleştirilen Brand Week Istanbul‘un 2018’deki teması belirlendi: Ideas Without Borders.

Geçtiğimiz yıl 28 bini aşkın katılımcıyı 18 ülkeden 268 konuşmacıyla buluşturan organizasyon, bu yıl 7-8-9 Kasım tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

EMEA Bölgesi’ndeki en büyük iş ve markalar dünyası buluşması olan Brand Week Istanbul’un 2018’deki konuşmacıları şimdiden belli olmaya başladı. Psikolog, Sosyal Teori ve Davranış Bilimleri Profesörü ve The Paradox of Choice kitabının yazarı Barry Schwartz; Anomaly Ajans Ortağı ve Global Operasyondan Sorumlu Başkanı Karina Wilsher; Kellogg School of Management İşletme Profesörü ve Nörobilim Uzmanı Moran Cerf; J. Walter Thompson Asya-Pasifik Bölgesi CEO’su ve Prophet Kültürel İçgörü Direktörü Tom Doctoroff bu yılın konuşmacıları arasında yer alıyor.

Brand Week Istanbul 2018’in tüm konuşmacıları ve etkinlik hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar için Brandweekistanbul.com adresini ziyaret edebilir; etkinliğe dair tüm detayları MediaCat’ten takip edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.