Boyner’den iyi yaşama davet

Boyner'den çevre duyarlılığı ve iyi yaşamı merkeze alan inisiyatif: Boyner Live Well.

09.07.2021 - 14:40 | MediaCat

Boyner'den iyi yaşama davet

Boyner, topluma, çevreye değer katma hedefi ve sürdürülebilirlik hassasiyetiyle yeni bir inisiyatif başlattı. “Bizim İçimiz Güzel” mottosuyla hayata geçirdiği Boyner Live Well ile küçük değişimlerle iyi bir yaşamın mümkün olduğuna dikkat çeken marka, internet sitesinde sürdürülebilir ürünlerini özel bir koleksiyon altında topladı.

Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu, Boyner Live Well’in yükselen bir yaşam tarzına yönelik yeni bir platform olduğunu ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü: “Boyner Live Well’de yoga taytından hayvanlar üzerinde test edilmeyen makyaj malzemelerine, tamamen doğal kozmetik ürünlerinden sağlıklı atıştırmalıklara, sürdürülebilir ve organik giyimden kitaplara ve geridönüştürülmüş malzemelerle üretilen ayakkabı ve aksesuarlara kadar yaşama değer katan birçok farklı ürün çeşidi yer alıyor. Üstelik satın alınan her bir Live Well etiketli ürün için ecoDrone aracılığıyla bir tohum topunu doğayla buluşturuyoruz. Birey için, toplum için, doğa için iyiyi istemek yaşam biçimi olsun istiyoruz. Boyner Live Well ile hem kendisi hem de dünya için iyiyi isteyen herkesin iyi yaşam yolculuğuna eşlik etmeye, yeni ürünler ve projelerle platformu geliştirmeye devam edeceğiz.”

Daha önce ecoDrone ile alışverişleri karşılığında müşterilerine doğaya pozitif bir iz bırakma imkânı tanıyan markalar arasında Kiehls da yer almıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.