Boydak Holding CEO’luğuna atama

Boydak Holding, kurumsallaşma ve yeni yapılanma sürecinde önemli atamaları hayata geçiriyor. Memduh Boydak, alınan Yönetim Kurulu kararına göre...

24.02.2009 - 16:44 | MediaCat

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olan Boydak Holding, kurumsallaşma ve yeni yapılanma sürecinde önemli atamaları hayata geçiriyor. Memduh Boydak, alınan Yönetim Kurulu kararına göre, Boydak Holding CEO’luk görevine getirildi.

1967 Kayseri doğumlu olan Memduh Boydak, Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde üniversite öğrenimini tamamladı. Üniversite yıllarında mobilya pazarlama ve satışı konularında çalışmaya başlayan Boydak, üniversite eğitiminden itibaren İstikbal Mobilya’da üretim planlama, üretim yönetimi, fabrika müdürlüğü ve yeni yatırımların koordinesi görevlerinde bulundu. Memduh Boydak, kuruluşundan itibaren Merkez Çelik A.Ş.’nin yatırım, makine parkı tanzimi, üretim planlaması yönetimlerinde ve genel müdürlüğünde görev aldı. 2006 yılında MOSDER’in Başkanlık görevini üstlenen Memduh Boydak, Eylül 2008 tarihine kadar mobilya sektörü ile ilgili her tür konuda aktif rol oynadı. Şu anda Boydak Holding Yönetim Kurulu’nda bulunan Memduh Boydak, holding bünyesinde pek çok şirketin yönetim kurulundaki görevlerinin yanı sıra İstikbal A.Ş. Yön. Kur. Başkanlığı görevini yürütmektedir. İyi derece İngilizce bilen Memduh Boydak, evli ve 5 çocuk sahibidir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.