Bosch, National Geographic Channel Çevre Kuşağı’nın sponsoru

İşbirliği kapsamında, “Senin yeşil sırrın ne?” konseptli bir yarışma düzenlenecek.

05.11.2012 - 15:57 | MediaCat

Bosch Ev Aletleri, yıl boyunca National Geographic Channel’da yayınlanacak Çevre Kuşağı’nın sponsoru oldu. Bu sponsorluk kapsamında kanalda, beyaz eşyaları kullanırken nasıl elektrik ve su tasarrufu yapılabileceği konusunda, izleyicileri bilinçlendirmek amacıyla hazırlanan bilgi ekranları yayınlanacak.  İş birliği kapsamında ayrıca, Bosch’un resmi Facebook sayfasında çevre bilincini arttırmaya yönelik yarışmalar ve Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde  çevre seminerleri düzenlenecek.

“Senin Yeşil Sırrın Ne?” Yarışması 1 Kasım’da başladı

National Geographic Channel ve Bosch, yaptıkları bu işbirliği ile farklı platformlarda geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Bu hedefle çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Bunlardan ilki olan “Senin yeşil sırrın ne?” konseptli yarışma,  Bosch’un resmi Facebook sayfası üzerinde, 1 – 22 Kasım 2012 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Yarışma kapsamında katılımcılardan kendi yeşil sırlarını, facebook.com/BoschHomeTurkiye sayfası üzerinden paylaşmaları istenecek. Üç hafta boyunca devam edecek olan yarışmada her hafta sonunda jüri tarafından belirlenecek 10 kişi National Geographic’ten ödüller kazanacak. Yarışma sonunda üç haftanın birincisi ise Bosch WAQ20460TR Avantixx7 VarioPerfect Çamaşır Makinesi sahibi olma şansı yakalayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.