Bosch konkuru sonuçlandı

Bosch'un Haziran - Temmuz 2008 döneminde başlattığı konkur sonuçlandı. Kurumsal İletişim, Bursa tesisleri...

29.12.2008 - 10:47 | MediaCat

Bosch’un Haziran – Temmuz 2008 döneminde başlattığı konkur sonuçlandı. Kurumsal İletişim, Bursa tesisleri, Otomotiv, Elektrikli El Aletleri ve Isıtma Sistemleri için reklam çalışmaları bundan böyle Manajans/JWT ile yürütülecek.

Artan rekabet ve değişen ihtiyaçlar; firmayı kendisini sürükleyebilecek ve stratejik yaklaşımlarla yönlendirebilecek yeni bir reklam ajansı arayışına iterken bu arayışa paralel olarak, referansları, ödülleri, akılda kalan çalışmaları, Bosch’un faaliyetlerini devam ettiği sektörlerdeki tecrübelerine göre 10 farklı ajans belirlendi. Belirlenen 10 ajans içerisinden yüzyüze görüşmeler sonucunda Ağustos ayında 5 yeni ajans brief toplantısına davet edildi. Ayrıca Bosch’un ajansı olan Kesişim Tasarım Stüdyosu’na da brief verilerek, onlardan da sunum talep edildi.

Kısa listeye kalan beş ajans olan Grey İstanbul, Pars McCann Erickson, Art Grup, Manajans/JWT, Frög ve halihazırdakı ajansları Kesişim Tasarım Stüdyosu arasında yapılan değerlendirme sonucunda otomotiv, yapı, Alman şirket tecrübesi, stratejik planlama, referanslar ve yüzyüze görüşmedeki intiba gibi kriterler göz önüne alındı ve Manajans/JWT ile çalışmaya karar verildi.

MediaCat

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.