Bir Çocuk Gazetesi geliyor

Hürriyet Gazetesi, Anneyiz.Biz Genel Yayın Yönetmeni Pınar Reyhan yönetiminde Türkiye’de ilk kez düzenli yayımlanacak bir çocuk gazetesini hayata geçiriyor

02.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Hürriyet Gazetesi, Anneyiz.Biz Genel Yayın Yönetmeni Pınar Reyhan yönetiminde Türkiye’de ilk kez düzenli yayımlanacak bir çocuk gazetesini hayata geçiriyor.

5 Aralık’tan itibaren her cumartesi günü çocuklarla buluşacak olan Hürriyet Çocuk, onlara okuma zevki aşılayacak, bilgilendirecek, eğlendirecek ve gelişimlerine katkıda bulunacak.

Hürriyet Çocuk, haberleri, röportajları, bilmeceleri, bulmacaları ile çocuklar için rengârenk bir dünyanın kapılarını aralayacak.

“Çocuklar dediğimizi değil yaptığımızı yapıyorlar. Onlara “gazete oku” diyoruz fakat okuyabilecekleri bir gazete bulamıyoruz” diyen anne babalar Hürriyet Çocuk ile çocuklarına gazete okuma alışkanlığı kazandıracaklar.

Artık Hürriyet okurları her cumartesi günü çocuklara özel bir içerikle hazırlanan Hürriyet Çocuk Gazetesi ile çocuklarıyla birlikte gazete okumanın keyfini çıkaracaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.