BiP’e yeni genel müdür

BiP Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

25.03.2022 - 11:19 | MediaCat

Yerli iletişim platformu BiP’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, BiP’in yeni genel müdürü Gökhan Yüksektepe oldu.

Yerel uygulamaların değerinin arttığı bir dönemde BiP’in ülke sınırlarımız içinde geliştirilmesinin ve tüm kullanıcı verilerinin Türkiye sınırları içindeki yüksek güvenlikli veri merkezlerinde titizlikle korunmasının Türkiye için stratejik bir değer oluşturduğunu söyleyen BiP Genel Müdürü Gökhan Yüksektepe, 192 ülkede 90 milyonu aşkın indirilme sayısına ulaşan BiP’in uluslararası alandaki başarısının güvenli bir platform olduğunu ortaya koyduğunu, 33 ülkede yedi operatörle yaptıkları küresel anlaşmalarla birlikte bu yıl BiP’i daha fazla kullanıcıya ulaştırmak için yoğun çaba göstereceklerini belirtti.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden 2000 yılında mezun olan Gökhan Yüksektepe, MBA programındaki yüksek lisans derecesini İstanbul Üniversitesi’nde tamamladı. Kariyerine 2000 yılında Turkcell Network Planlama Mühendisi olarak başlayan Yüksektepe, 2007-2015 yılları arasında Superonline Network Planlama Yöneticisi, 2015-2020 yılları arasında Turkcell Güney & Batı Bölge Saha Operasyon Direktörü olarak görev aldı. Yüksektepe, 2020 yılından beri dijital servisler & çözümler grubunda gelişen platformlar direktörlüğü görevini sürdürüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.