MediaCat

Big Mac 50 yaşında

McDonald’s’ın ikonik ürününe Brezilya’da Coca-Cola’dan ufak bir sürpriz var.

Big Mac 50 yaşında

Tüketicinin beğenisine ilk olarak 1967 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Pittsburgh şehrinde sunulan ve McDonald’s‘ın menüsüne 1968 yılında dahil olan Big Mac, 50’nci yaşını geride bırakmaya hazırlanıyor. Reklam ajansı DPZ&T ise 50’nci yaş gününde Big Mac’e sürpriz bir kutlama yapmak için bu ikonik ürünün yol arkadaşı Coca-Cola’dan ufak bir fedakârlık yapmasını istiyor.

Coca-Cola kutularını Big Mac tarzında yeniden tasarlayan ajans, Big Mac’i oluşturan malzemelerden ilhamla tasarlanan içecek kutularını yaratıyor.

McDonald’s Latin Amerika CMO’su Dan Gertsacov, geride kalan elli yılın esaslı bir kutlama hak ettiğini ve her daim yolunda giden Big Mac ve Coca-Cola işbirliğinin gücünü sergilemek istediklerini belirtiyor.

DPZ&T CCO’su Rafael Urenha ise Big Mac ve Coca-Cola gibi iki büyük ikonu bir araya getirerek, daha önce eşi benzeri görülmemiş bir işe imza attıklarını söylüyor.

Sınırlı sayıda üretilen Big Mac içecek kutuları influencer’lara ve marka tutkunlarına dağıtılacak. Özel tasarım kutulara verilen tepkiler de sosyal medyada #BigMacCan etiketi ile paylaşılacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.