Beyaz ve ‘Sütçü Ramiz’ aynı reklamda

DenizBank yeni dönem iletişim projeleri için ünlü sanatçılar Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar ile anlaştı...

16.02.2009 - 10:08 | MediaCat

Reklam fiyatlarının gerilemesinin etkisiyle krizi fırsata çevirmek isteyen Denizbank, önümüzdeki 2 yıl Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar’la markasına yatırım yapacak. İki oyuncunun rol alacakları Denizbank’ın dizi reklam filmleri Denizbank’ın müşterileri için çıkardığı ürün ve hizmetleri tanıtacak. Şubat ayı içinde yurtdışında çekimlerine başlanacak reklamlar mart ayı ortasından itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Yeni reklam ve marka stratejilerinin tanıtıldığı basın toplantısında konuşan Denizbank Finansal Hizmetler Grubu Müdürü Hakan Ateş, önümüzdeki 2 yılda, bankanın tüm finansal ürünlerinin kamuoyuyla paylaşılması için Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar’la bir programı hayata geçireceklerini söyledi.

Ateş, “2.5 milyon müşterimiz, 330 bin KOBİ’miz, 230 bin tarım işletmesi, 20 bine yaklaşan kurumsal ve ticari müşterimiz var. Bunlar için ürettiğimiz ürün ve hizmetleri kamuoyuna daha iyi anlatmak için böyle bir yol seçtik” diye konuştu. Reklam harcamalarının geçen seneden bu seneye nominal olarak değişmediğini belirten Ateş, “Ancak reklam fiyatlarındaki gerilemenin de etkisiyle, tüm giderlerimiz içindeki payı yüzde 4,3’ten yüzde 3,6’ya geriledi” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.