Best FM’den sosyal sorumluluk projesi

Best FM tanımadıklarımıza da yakın sloganıyla, dinleyicilerinin kalp emeği hediyelerini minik ellere ulaştırıyor...

24.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Best FM tanımadıklarımıza da yakın sloganıyla, dinleyicilerinin kalp emeği hediyelerini minik ellere ulaştırıyor. Yeni eğitim yılı başlarken hala pek çok öğrenci temel eğitim gereçlerinden yoksun durumda öğrenim görmeye çalışıyor, Kimi okullar eğitimcileriyle beraber çok ciddi eksikler içerisinde eğitime devam edebilmek için fedakarca çalışsalar da eğitime duyarlı herkese önemli görevler düşüyor. Bu sebeple Best FM Sosyal Sorumluk Kulübü, gerçekleştirdiği kampanya sayesinde bu görevleri kamuoyuna tekrar hatırlatmayı hedefliyor.

Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü başlattığı bu kampanya ile evlerimizde, ofislerimizde kullanmadığımız veya yeni aldığımız okul öncesi eğitimi ve ilköğretim için gerekli olan kırtasiye ve diğer ders araç gereçlerini kampanyanın gönüllü sponsoru Yurtiçi Kargo’nun desteğiyle ücretsiz olarak toplayıp, Best FM’e ulaştırıyor.

Kampanya, okul öncesi eğitimi ve ilköğretimi birlikte ele alması açısından büyük önem taşıyor. Çocukların hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerine yardımcı olan oyuncaklar, “Her oyuncuk mutlu bir gelecek olacak” düşüncesi ile toplanarak yurdun dört bir yanındaki çocuklara ulaştırılırken, ilköğretimin temel ihtiyaçlarından olan çanta,defter, kalem, silgi gibi kırtasiye gereçleri ihtiyaçlarının karşılanmasıyla öğrencilerimizin daha mutlu bir geleceğe sahip olmaları amaçlanıyor. Kampanya kapsamında bağışlanacak olan bilgisayarlar da okullara teslim edilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.