MediaCat

Beşiktaş’a yeni sponsor

Nesine.com, Beşiktaş’ın yeni forma şort sponsoru oldu.

Beşiktaş’a yeni sponsor

Şans oyunları sektöründe faaliyet gösteren Nesine.com, üç yıl süreyle Beşiktaş Jimnastik Kulübü Futbol A Takımı’nın forma şort sponsoru oldu. İşbirliği kapsamında, taraftarlara çeşitli hediyeler kazandırırken kulübe ekstra gelir sağlayacak bir de eşya piyangosu düzenlenecek.

Vodafone Park Stadyumu’nda gerçekleştirilen imza törenine Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş JK Genel Sekreteri Mehtap Mutluşan Ferah ve Nesine.com CEO’su Halit Gülbakanoğlu katıldı.

İmza töreninde konuşan Nesine.com CEO’su Halit Gülbakanoğlu yeni işbirliğini, “Öncelikle 120’nci yılını kutlayacağı sezonda, Beşiktaş gibi büyük ve köklü bir kulüple bu yolda yürümekten dolayı oldukça mutlu ve gururluyuz. Daha önce 2011 – 2014 yılları ve 2016 – 2019 yılları arasında resmî bahis sponsoru olarak yol arkadaşlığı yaptığımız Beşiktaş Jimnastik Kulübü Futbol A Takımı, bu seneden başlamak üzere önümüzdeki iki sezon boyunca maçlara Nesine.com logolu şortlarla çıkacak. Yollarımızın tekrar kesişmesinden ve bu işbirliğinden duyduğumuz mutluluğu bir kez daha belirtmek istiyorum. Şort sponsorluğumuzun yanı sıra bu sene Beşiktaş’la birlikte bir eşya piyangosu gerçekleştirmek istiyoruz. Daha önceki yıllarda farklı takımlarla da bunu gerçekleştirdik ve oldukça başarılı organizasyonlara imza attık. Hem kulüp bundan ekstra kazanç elde ediyor hem de taraftarlar sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor” dedi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ise şunları ekledi: “Beşiktaş’ın Türkiye’nin en büyük spor markası olduğunu gösteren sponsorlarımızla yeni sezona giriyoruz. Formamızın göğüs, sırt, kol, şort ve konç sponsorlarını belirlerdik. Nesine.com da forma şort sponsorumuz olarak büyük Beşiktaş ailesine katıldı. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Sponsorluk anlaşmalarımızı sağlayan pazarlama departmanımıza da teşekkür ederim. Yeni sezona hazırlıklarımız devam ediyor. Her zaman olduğu gibi şampiyonluk hedefi ile yola çıkıyoruz. Bu yolculuğumuzda yol arkadaşlarımız olan sponsorlarımıza Beşiktaş ailesine hoş geldiniz diyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.