Beşiktaş Gençlik Eğitim Merkezi 28 ekim’de açılıyor

Beşiktaş Belediyesi Cumhuriyetimizi, Atatürk’ü ve şehitlerimizi anma günleri kapsamında,

26.10.2007 - 11:27 | MediaCat

Beşiktaş Belediyesi Cumhuriyetimizi, Atatürk’ü ve şehitlerimizi anma günleri kapsamında, Gençlik Eğitim Merkezi’ni açıyor. 28 Ekim 2007 Pazar günü, saat 14:00’te Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal tarafından açılacak olan Merkez, gençlere kendilerini geliştirebilecekleri ve ortak paydada buluşabilecekleri yeni bir platform sunuyor.

24 Ekim 2007, İstanbul; Beşiktaş Belediyesi’nin Cumhuriyetimizi, Atatürk’ü ve şehitlerimizi anma günleri kapsamında, 28 Ekim 2007 Pazar günü, saat 14:00’te Gençlik Eğitim Merkezi hizmete giriyor. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın açacağı Merkez, Hasfırın Caddesi, Vidin İş Merkezi No: 3 Kat: 4 adresinde faaliyet gösterecek.

Beşiktaş Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi hak ve özgürlüklerinin bilincinde, girişimci ruha sahip gençlerin ortak yaşam paydasında bir araya gelebilecekleri, her kesimden gencin kendini geliştirebileceği çağdaş bir platform sunmayı amaçlıyor. Sosyal ve kültürel herhangi bir birlikteliğe yönelik proje gerçekleştirmek isteyen üniversite veya lise öğrencileri, öğrenci kulübü üyeleri, engelli, örgütlü veya birey olarak her genç, Gençlik Eğitim Merkezi’nden yararlanabilecek.

Gençlerin gelişimine hizmet edecek olan Beşiktaş Gençlik Eğitim Merkezi’nde bulunan seminer salonunda çeşitli eğitim seminerleri, kurslar ve film gösterimleri düzenlenebilecek. Merkez’de ayrıca birer toplantı ve bilişim salonu bulunuyor.

Beşiktaş Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi açılışı

Tarih : 28 Ekim 2007, Pazar

Saat : 14:00

Yer : Hasfırın Caddesi, Vidin İş Merkezi

No:3 Kat:4 Beşiktaş

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.