Ben Bilmem Beynim Bilir

 

BEN BİLMEM BEYNİM BİLİR

Harvard Business Review

Beyinbilim odağında karar bilimi, puslu mantığımız, eski beyni ikna etmek, oy verme davranışımız, nöropolitik ve kusursuz iktidarın yolu…  Bu eşsiz kitap, orijinal beyinbilim araştırmalarıyla desteklenmiş özgün bir eser.

 

The Bloomberg Businessweek

Uğur Batı ve Orhan Erdem, anadamarda ilginç ve etkileyici bir alan yakalamış. Beyinbilim odağında kararlarımızın anatomisi konu edinilmiş. Partizanlık ve grup psikolojisi,  maymunların ve insanların aldığı mantıksız kararlar, güç oyunları ve iktidar yanılgısı ve daha pek çok ilginç konu, çok çarpıcı bir üslupla işlenmiş.

The Gate

Üzerine bu kadar çok konuştuğumuz oy verme kararlarımızın beynimizdeki yansımaları… Kıskançlığın oy verme davranışındaki sarsılmaz etkisini bilmek ister misiniz? Hiç düşündünüz mü,  oy vermede kadın erkek farklılığı olabilir mi? İzi sürülemez bir dehliz: seçim vaatleri ya da bir başka çarpıcı tespit: Özgür irade bir illüzyon mu? Uğur Batı ve Orhan Erdem’in ilham verici kitabı bize çarpıcı bir sorgulama alanı açıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.