MediaCat

Bellona’dan yeni yılın ilk reklam filmi

Bellona’nın marka yüzü Şevval Sam, yeni reklam filminde annesi Leman Sam’la oynadı.

Bellona’dan yeni yılın ilk reklam filmi

Ev modasının öncüsü Bellona, geçtiğimiz yıl marka yüzü olarak belirlediği Şevval Sam ile 2012 yılında da iş birliğini sürdürüyor. Bellona’nın 2012 koleksiyonu için kamera karşısına geçen Şevval Sam’a bir de sürpriz bir isim eşlik ediyor. Zaman zaman aynı sahneyi paylaştığı, kendine özgü üslubuyla bugüne kadar sayısız şarkıları yorumlayan annesi Leman Sam’ın eşlik ettiği reklam filmi renkli sahnelere tanıklık ediyor.

Anne kızın birlikte rol aldığı reklam filmi, Şevval Sam’ın annesi Leman Sam’ı evine kahve içmeye davet etmesiyle başlıyor. Herkesin hem fikir olduğu o büyük enerjisini filmde de yansıtan Leman Sam’ın eve gelişi ve kızının Bellona ile döşenmiş evini büyük bir beğeni ile seyretmesine; meşhur ‘papatya gibisin’ şarkısı eşlik ediyor; “Bellona’dan gelsin, zarif ve ince / Seviniyor gönlüm seni görünce / İsmin kulaklarımda çınlıyor neden? / Evimi seviyorum canı gönülden….” Salonda kızının kahve yapmasını bekleyen ve o sırada oturduğu koltuğun Bolivya etiketini okuyan Leman Sam, kahveleri geciktiren kızı Şevval Sam’a; ‘Kahveler Bolivya’dan mı geliyor’ esprisiyle, Bolivya ürün grubuna da gönderme yapıyor.

Künye
Reklamveren: Boydak Holding – Bellona
Reklamveren Yetkilisi: Murtaza Durmuş
Reklam Ajansı: Piramit
Yaratıcı Yönetmen: Deniz Köker
Yaratıcı Grup: Hatice Ekşi, Beske Köker Duru
Müşteri İlişkileri: Deniz Sesli, Ayşe Işın, Doli Bolkar, Deniz Kavuk
Prodüksiyon Şirketi: Film Colony
Yönetmen: Ali Taner Baltacı
Medya Şirketi: Mindshare
Mecra: Televizyon, basın, radyo, internet
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.