Becton Dickinson Türkiye’ye yeni genel müdür

Markanın yeni genel müdürü Murat Erboz oldu.

17.11.2014 - 16:56 | MediaCat

Becton Dickinson Türkiye'ye yeni genel müdür

Tıbbi cihaz ve reaktif üretiminde dünyanın önde gelen medikal teknoloji şirketlerinden biri olan Becton Dickinson (BD) Türkiye’de genel müdürlük görevini Murat Erboz devraldı. Erboz, Cem Yıldırım Durukan’ın EMA (Rusya, CIS ülkeleri, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) Bölgesi medikal cerrahi sistemler iş direktörü olarak atanmasının ardından göreve başladı.

Becton Dickinson Türkiye'ye yeni genel müdür

BD’ye katılmadan önce GE Healthcare, Johnson & Johnson gibi şirketlerde önemli görevler üstlenen Murat Erboz, Kara Harp Okulu’ndaki eğitimini Sistem Mühendisliği alanında tamamladıktan sonra MBA eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde Pazarlama Bölümü’nde yaptı.

Dünyaya yönetici ihraç ediyor

Becton Dickinson Türkiye'ye yeni genel müdürBD Türkiye’nin organizasyon yapısında yaşanan değişiklikler sonucunda 2011 yılından beri BD Türkiye’de başarılı bir performans sergileyen Cem Yıldırım Durukan, EMA Bölgesi medikal cerrahi sistemler iş direktörü, Türkiye Kamu İlişkileri Müdürü Özlen Yalçınkaya ise Türkiye ve Orta Doğu Bölgesi kamu ilişkileri direktörü olarak göreve atandı.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlayan Cem Yıldırım Durukan, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA, Rutgers Üniversitesi’nde ise Executive MBA eğitimlerini tamamladı. BD’ye katılmadan önce Johnnson & Johnnson’da çeşitli görevlerde bulunan Durukan, EMA Bölgesi medikal cerrahi sistemler iş direktörü olarak görev yapacak.

Özlen Yalçınkaya, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezuniyetini takiben Marmara Üniversitesi’nde yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans derecesini aldı. Profesyonel iş hayatına Pfizer bünyesinde başlayan Yalçınkaya, BD Türkiye’de kamu ilişkileri müdürü olarak başladığı kariyerine Türkiye & Orta Doğu Bölgesi kamu ilişkileri direktörü olarak devam edecek.

Becton Dickinson Türkiye'ye yeni genel müdür

Giriş görseli: mostad@flickr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.