MediaCat

BECK’S’in etiketini siz tasarlayın

Beck’s, ülkemizde sanat ve tasarım kültürüne destek vermek için “Beck’s Etiket Tasarım Yarışması”nı hayata geçirdi.

BECK’S’in etiketini siz tasarlayın

Beck’s, ülkemizde sanat ve tasarım kültürüne destek vermek için “Beck’s Etiket Tasarım Yarışması”nı hayata geçirdi. Yarışmanın ilk etiketini ise dünyaca ünlü tasarımcı Hüseyin Çağlayan hazırladı.

Beck’s Etiket Tasarım Yarışması, 18 yaşını dolduran herkesin profesyonel, amatör farkı gözetmeksizin katılabileceği bir tasarım yarışması. Katılımcıların uyması gereken tek koşul tasarımlarını Beck’s şişesine basılabilecek teknikte ve sektörel düzenlemelere göre hazırlamaları. Detaylı katılım bilgileri 16 Mayıs 2012 tarihi itibarıyla www.becksartlabel.com adresinde yayınlanacak olan yarışmaya katılım da yine bu web sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Katılımcıların en fazla 3 tasarım ile yer alabileceği yarışmada, katılımcılar, 16 Mayıs – 01 Temmuz tarihleri arasındaki katılım sürecinde arzu ederlerse tasarımlarını değiştirerek yeni tasarımlarını siteye yükleyebilecekler.

01 – 11 Temmuz tarihleri arasında bu tasarımlar, yine www.becksartlabel.com web sitesi üzerinden halk oylamasına sunulacak. 12 – 19 Temmuz tarihleri arasında ise jüri oylaması gerçekleştirilecek. Tüm bu değerlendirme sonrasında en yüksek puanları alan 6 tasarım, yarışmanın kazananları olarak belirlenecek ve 150.000 adet Beck’s şişesi üzerine basılarak özel bir seri olarak satışa sunulacak.

Bu 6 etiket tasarımının sahipleri İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde sanatseverlere öncelik sağlayan “Lale Kart” ile ödüllendirilecekler. Ayrıca değerlendirme sonucunda en yüksek puanı alan kişi, juri özel ödülünü kazanmaya ve 2013 yılında Barselona’da düzenlenecek olan “Offf Festival 2013”e gitmeye hak kazanacak.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.