Bazı zaferler bekledikçe güzelleşir

Heinz'dan 2022 Avrupa Kadınlar Futbol Şampiyonası'nda şampiyon olan İngiltere'ye gecikme vurgulu tebrik mesajı.

02.08.2022 - 11:49 | Sencer Uçar

Bazı zaferler bekledikçe güzelleşir

Kuruluşundan 150 yıl sonra piyasaya sürdüğü makarna soslarını gecikme için özür dilediği kampanyasıyla duyuran Heinz, geç kalışlarını Kraliçe II. Elizabeth’in tahta çıkışının 70’nci yıldönümü kutlamalarında ikiyle çarparak öne çıkarmıştı. Marka, futbolun mucidi İngilizlerin, evlerinde düzenlenen 2022 Avrupa Kadınlar Futbol Şampiyonası’nda kazandığı şampiyonluğu tebrik ederken de geç kalmanın güzelliğini ıskalamadı.

The Sun’da boy gösteren İngiltere Kadın Milli Futbol Takımı’nı tebrik ilanında, “Tebrikler İngiltere! Beklemek bazen sonucu daha da lezzetli yapar! Güzel oyunun icadından 150 yıl sonra futbol yeniden evinde. Bekleme hissini biliriz.” metni yer aldı.

Markana soslarının lansmanındaki başarılarını vurgulayan Heinz Yeni Girişimler Platform Başkanı Alexandra Bayet, “Tıpkı ‘Ridiculously Late. Ridiculously Good’ kampanyasında yaptığımız gibi, insanlar markanın dürüst olmasını ve kendine gülebilmesini seviyor. Sohbete katılmanın, bölmekten daha iyi olduğuna inanıyoruz” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Heinz
  • Reklam Ajansı: Wunderman Thompson İspanya
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.