BAT Türkiye’ye yeni hukuk direktörü

Ebru Gürdemir, 1 Temmuz 2010 tarihi itibariyle British American Tobacco Türkiye Hukuk Direktörü olarak atandı...

26.07.2010 - 00:00 | MediaCat

British American Tobacco Türkiye’de (BAT) yönetim kadrosunu güçlendirme yönünde yeni bir atama gerçekleştirildi. Bu çerçevede Ebru Gürdemir, 1 Temmuz 2010 tarihi itibariyle British American Tobacco Türkiye Hukuk Direktörü olarak atandı.

Hukuk alanında uluslararası tecrübe sahibi Gürdemir, kariyerine Postacıoğlu Hukuk Bürosunda başlamış, sonra Hergüner, Bilgen & Özeke Hukuk Bürosunda çalışmıştı. 7 yıllık avukatlık ve hukuk danışmanlığı deneyiminin ardından, Hewlett Packard Türkiye’ye Hukuk Yöneticisi olarak geçen Gürdemir, daha sonra Colgate Palmolive’e Türkiye, Orta Asya, Belarus, Kafkaslar’dan sorumlu Hukuk Direktörü olarak atandı. Gürdemir, son olarak, Avrupa, Güney Pasifik, Afrika ve Orta Doğu bölgelerinden sorumlu Hukuk Direktörü olarak Colgate Palmolive’in İsviçre’deki Cenevre ofisinde görev yapıyordu.

British American Tobacco Türkiye ailesine yeni katılan Ebru Gürdemir, aynı zamanda Türkiye liderlik ekibinin de bir üyesi olarak, Türkiye Genel Müdürü Fabio Lima’ya rapor edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.