BAT’de yeni atamalar

Türkiye'nin en büyük doğrudan yabancı yatırımcıları arasında yer alan British American Tobacco Türkiye'de 1 Mart 2009 tarihi itibariyle...

05.03.2009 - 11:19 | MediaCat

Türkiye’nin en büyük doğrudan yabancı yatırımcıları arasında yer alan British American Tobacco Türkiye’de 1 Mart 2009 tarihi itibariyle iki yeni atama gerçekleşti. Strateji Planlama ve Öngörü Bölüm Müdürü olarak görev yapan Aslı Ertonguç, Türkiye Ticari Pazarlama ve Dağıtım Bölüm Müdürlüğüne atanırken, Premium Markalar Grup Müdürü olarak görev yapan Serim Yıldırım ise Strateji Planlama ve Öngörü Bölüm Müdürü olarak atandı.

Meslek yaşamına 1994 yılında Colgate Palmolive’de başlayan Aslı Ertonguç, 2002 yılında BAT ailesine Marka Müdürü olarak katıldı. Türkiye Satış ve Pazarlama yönetim ekibinin bir üyesi olan Ertonguç, sırasıyla BAT Türkiye’de Kanal Geliştirme Müdürü, Marka Pazarlama Müdürü ve Strateji Planlama ve Öngörü Bölüm Müdürü olarak görev yaptı. Aslı Ertonguç, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme bölümünü bitirdi.

Kariyerine 1997 yılında Efes Pazarlama’da başlayan Serim Yıldırım, 2008 yılında BAT ailesine katıldı. Yıldırım, BAT Türkiye’de Premium Marka Grup Müdürü olarak çalışıyordu. Serim Yıldırım, Boğaziçi Üniversitesi’nde Sosyoloji Bölümünü bitirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.