Vestel’in iki web sitesine birden ABD’den üstün başarı ödülü

Vestel'in Super Slim LCD ve Pixellence mikro web siteleri dünyanın en prestijli web sitesi yarışmalarından...

05.03.2009 - 12:00 | MediaCat

Vestel’in Super Slim LCD ve Pixellence mikro web siteleri dünyanın en prestijli web sitesi yarışmalarından Interactive Media Awards’da, “Tüketici Ürünleri” ve “Bilim-Teknoloji” kategorilerinde “Üstün Başarı Ödülü”ne layık görüldü. Tasarım detayları, kullanım kolaylığı ve görselliğiyle dikkat çeken siteler, Vodaco Agency tarafından tasarlandı.

Vestel’in Super Slim LCD ve Pixellence mikro web siteleri, dünyanın en prestijli web sitesi yarışmalarından Interactive Media Awards’da “Üstün Başarı Ödülü”ne layık görüldü. ABD’deki Interactive Media Council’in düzenlediği yarışmada “Tüketici Ürünleri” ve “Bilim-Teknoloji” kategorilerinde ödül kazanan mikro web sitelerine www.superslimlcd.com ve www.vestelpixellence.com adreslerinden ulaşılabiliyor. Vodaco Agency tarafından oluşturulan web siteleri, tasarım ve içerikte farklılaşan uygulamalarla öne çıkıyor.

33 mm’lik derinliğiyle standart LCD’lere göre çok daha ince ve zarif bir çizgiye sahip olan Vestel Super Slim LCD’nin web sitesinde televizyonun estetik özelliklerini yansıtan detaylar dikkat çekerken, ürünü 360 derece inceleme imkanı da sunuluyor. TV’de görüntü kalitesini mükemmelleştiren 30’u aşkın Vestel patentli Pixellence teknolojisine özel web sitesinde ise, Pixellence’ın tüm faydaları etkili bir görsel tasarımla ziyaretçilere sunuluyor.

2006 yılından bu yana düzenlenen uluslararası internet sitesi yarışması Interactive Media Awards’da tasarım, içerik, fonksiyonellik, kullanıcı dostu olma gibi kriterler göz önüne alınıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.