MediaCat

BASF Kids’ Lab Projesi 2012 European Excellence Ödülleri’nde finalde

Kazananlar 6 Aralık’ta Londra Redhouse’da gerçekleşecek gala töreninde açıklanacak.

BASF Kids’ Lab Projesi 2012 European Excellence Ödülleri’nde finalde

Kimya şirketi BASF’nin, çocuklara kimyayı sevdirmek amacıyla hayata geçirdiği Kids’ Lab projesi, 2012 European Excellence Awards (Avrupa Mükemellik Ödülleri 2012) jürisi tarafından “Ulusal ve Bölgesel Kampanyalar” kategorisinde, Türkiye’den katılan projeler arasında finale kaldı.

Communication Director Dergisi tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen  European Excellence Awards’ta, değişik bölge, sektör ve iş alanlarından oluşan 60 kategoride başarılı iletişim çalışmaları yarışıyor. “En iyi kampanya”, “Yılın ajansı”, “En iyi lansman”, “En iyi kriz yönetimi” gibi iletişim alanında gerçekleştirilen, Avrupa’nın en iyi projelerinin ödüllendirildiği organizasyonda, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden, iletişim şirketi ya da kurumsal şirketlerin iletişim yöneticilerinden oluşan 30 kişilik jüri, projeleri yaratıcılık, yenilikçilik, fayda-maliyet ilişkisi ve strateji kriterleri üzerinden değerlendiriyor.

Bu yılki ödülleri kazananlar 6 Aralık tarihinde Londra Redhouse’da gerçekleşecek gala töreninde açıklanacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.