Bariz olanın ısrarlı reddi

BetterHelp'ten profesyonel yardımdan kaçınmanın tehlikelerine ışık tutan kampanya.

24.01.2022 - 17:19 | Simge Şenses

Bariz olanın ısrarlı reddi

Pandeminin doğrudan ve dolaylı etkileriyle mücadele ederken, çoğu zaman akıl sağlığımıza gereken önemi atfetmeyi ihmal ediyoruz. ABD merkezli online danışmanlık ve terapi servisi BetterHelp’in yeni kampanyası, bu ihmale, bariz şekilde ihtiyaç duydukları profesyonel yardımı ısrarla reddeden iki inatçı karakterin hikâyesi aracılığıyla parmak basıyor.

İlk hikâyede evinin ışıkları birkaç saniyede bir kesilen bir kadının bu durum evde yaşayanların güvenliğini tehlikeye attığı halde elektrikçi çağırmayı reddettiği; ikincisinde ise ilk kez paraşütle atlama yapan ve paraşütü açılmayan bir adamın yere çakılmak üzere olmasına rağmen eğitmeninin elini tutmayı kabul etmediği görülüyor.

DiMassimo Goldstein imzalı kampanya, tüketicilere herhangi bir konuda olduğu gibi akıl sağlıkları söz konusu olduğunda da profesyonel yardıma ihtiyaç duyabileceklerini hatırlatarak, onları BetterHelp’e yönlendiriyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: BetterHelp
  • Reklam Ajansı: DiMassimo Goldstein (DiGo)
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.