MediaCat

Bağımsız reklamcılar İstanbul’da

60 farklı ülkeden ICOM üyesi 80 reklamcı, Fikir Merkezi Reklam Ajansı’nın ev sahipliğinde toplanıyor. 1950 yılında kurulan reklam ve pazarlama

Bağımsız reklamcılar İstanbul’da

60 farklı ülkeden ICOM üyesi 80 reklamcı, Fikir Merkezi Reklam Ajansı’nın ev sahipliğinde toplanıyor.

1950 yılında kurulan reklam ve pazarlama iletişimi ajansları ağı ICOM (Bağımsız Reklam ve Pazarlama İletişimi Ajansları), Fikir Merkezi’nin ev sahipliğinde İstanbul’da toplanıyor.

İlk defa İstanbul’da toplanacak olan ICOM üyesi ajansların yönetim kurulu başkanları, İstanbul için fikir üretecek. 22-25 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilecek toplantı boyunca, sektörleriyle ilgili bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. ICOM üyeleri, kendilerine verilecek briefin ardından yapılacak workshop’la İstanbul’un markalaşması konusunda öneri geliştirecek.

Toplantının konuk konuşmacılarından Türkiye TV Yayıncıları Derneği Başkanı ve İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Girişimi Yürütme Kurulu Başkanı Nuri Çolakoğlu’nun ‘Kültür Başkenti olma yolunda İstanbul’ konulu konuşması aynı zamanda brief niteliği taşıyacak. Çin pazarı gurularından Jonathan Holburt ise toplantıda, dünya pazarlarında önemli bir güç haline gelen Çin mucizesini anlatacak.

ICOM Fikir Merkezi Eş Başkanı Meltem Gürler, ICOM yıllık toplantısının Türkiye’de düzenlenmesinden mutluluk duyduğunu belirterek ICOM ajanslarının Türkiye’ye ilgiyle baktıklarını ve bu yıl İstanbul’da toplanma kararı alarak bu ilgiyi somutlaştırdıklarını dile getirdi.

2003 yılından bu yana ICOM üyesi olan Fikir Merkezi, Ülker Golf Dondurmaları, Vakıfbank ve Exper Bilgisayar gibi farklı sektörlerden markalara hizmet veriyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.