Ayın Anketi : İnternet çağında televizyon mecrası

Bu ay ikincisini düzenlediğimiz 'Ayın Anketi'nde ise reklam dünyamızın, içinde bulunduğumuz internet çağında...

14.07.2009 - 16:30 | MediaCat

MediaCat, Türkiye’nin ilk dijital WOMM ajansı FikriMühim’le birlikte geçtiğimiz ay yeni bir uygulama başlattı: Ayın Anketi… Bu çerçevede her ay pazarlama iletişimi ile ilgili güncel konular hakkında çeşitli sorular hazırlıyoruz ve bu soruları mediacatonline kullanıcılarının dikkatine sunuyoruz. Bu sorulara verilen yanıtlar daha sonra FikriMühim tarafından değerlendiriyor ve sonuçlar reklam dünyamızın konuyla ilgili nabız yoklaması olarak MediaCat sayfalarında yayımlanıyor.

Bu ankete katılan ve soruları yanıtlayan her yüz kişiden birine MediaCat’in geniş pazarlama iletişimi kütüphanesinden seçilecek 5 kitaplık setler hediye ediliyor. Ayrıca yıl boyunca tüm anketlere yanıt veren katılımcılardan birine MediaCat’in, yılda bir kez düzenlediği MediaCat Marketing Forum’a katılım davetiyesi hediye edilecek.

Geçtiğimiz ayki ilk ankette reklam dünyamızın dijital pazarlama ve iletişime yönelik bakış açısını öğrenmeye çalışmış ve onlara ‘Sizce reklam sektöründeki en yaratıcı dijital ajans hangisi?’ diye sormuştuk.

Bu ay ikincisini düzenlediğimiz ‘Ayın Anketi’nde ise reklam dünyamızın, içinde bulunduğumuz internet çağında televizyon mecrasına yönelik bakış açısını öğrenmek üzere çeşitli sorular soruyoruz.

Ankete katılmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayarak FikriMühim sitesine gitmeniz ve gerekli bilgileri girerek FikriMühim üyesi olmanız gerekiyor. Cevapların doğru bir şekilde kategorize edilebilmesi için üyelik işleminiz sırasında sorulan “FikriMühim’i nereden duydunuz?” sorusuna ‘MediaCatOnline’ yanıtını vermenizi rica ediyoruz. Bu arada eğer daha önce FikriMühim üyesi olmuşsanız siteye gidip oyunuzu doğrudan kullanabiliyorsunuz.

Ankete katılmak için tıklayın!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.