MediaCat

Avon’da üst düzey atama

Avon Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Orkun Gül’ün sorumluluk alanı genişledi.

Uzun yıllar sürdürdüğü Avon Türkiye Genel Müdürlüğü görevine ek olarak 1 Temmuz 2023 itibarıyla Avon Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı olarak görev yapan Orkun Gül’ün sorumluluk alanı genişledi. Avon Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanlığına atanan Gül, yeni görevinde 23 ülkeye liderlik edecek.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden 2003 yılında onur öğrencisi olarak mezun olan Orkun Gül, kariyerine adım attığı P&G bünyesinde yedi yıl boyunca pazar araştırmaları müdürlüğü, eczane kanalı satış müdürlüğü, geleneksel kanal satış müdürlüğü ve zincir mağazalar müşteri yöneticiliği gibi sorumlulukla üstlendi. Gül, 2010 yılında üst düzey yönetici adaylarına yönelik Global Satış Akademisi programı kapsamında katıldığı Avon’da beş yıl bölge satış grup müdürlüğü yürüttü. 2015 yılında satış direktörlüğüne atanan Gül, iki yıl sonra Avon Türkiye Genel Müdürü oldu. Gül, geçtiğimiz yıl Avon Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanlığına atanmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.