ATO’ya mükemmellik ödülü

Ankara Ticaret Odası (ATO), "Halkla İlişkiler Oscarı" olarak bilinen, "Golden World Awards"ın büyük ödülünü aldı.

27.02.2004 - 00:00 | MediaCat

Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA)’ nın, “Mükemmellik 2003 Alt?n Ödülleri”nde Ankara Ticaret Odası (ATO) , 219 projenin arasında “Kredi Kartları Kampanyası” ile kazandığı iki altın madalyanın ardından Bu sene de “Halkla İlişkiler Oscarı” olarak bilinen, “Golden World Awards”ın büyük ödülünü aldı.

Yarışmada, ABD, ?ngiltere, Avusturya, Kanada, Hindistan, Endonezya, Japonya, Kore Cumhuriyeti, Singapur, Güney Afrika, İsveç gibi çok sayıda ülkeden katılan 33 halkla ilişkiler projesi “büyük ödül” için yarıştı. 20 ülkeden alanlarında otorite 43 jüri üyesinin oy kullandığı yarışmada projelerin, araştırma, planlama, uygulama ve değerlendirme açısından gösterdiği yeterlilik ve kalite, mesajların açıklığı ve uyumu, yaratıcılık ve etik, programın uygulandığı ülkenin koşulları göz önünde tutuldu. ATO yarışmadan 2 altın madalya ve büyük ödül çıkararak Türkiye adına bir ilki gerçekleştirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.